Skrytka pocztowa

Adres do korespondencji

Skrytka opcja podstawowa

 

imagePrzyjmowanie i przechowywanie korespondencji do 50 dokumentów;
Odbiór osobisty korespondencji
Skrytka +

image

Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji;
opcja do wybory
1.) powiadomienie email lub SMS-em o nowej poczcie bez otwierania korespondencji, odbiór osobisty lub odsyłanie korespondencji raz w tygodniu do 10szt + opłaty pocztowych
2.) skanowanie dokumentów i przesyłanie e-mail oraz odbiór osobisty korespondencji.Skrytka comfort

image

Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji i przesyłek  kurierskich, powiadomienie SMS-em
Skanowanie i przesłanie mailem korespondencji  na wskazany adres w umowie do 50 dokumentów w miesiącu; odsyłanie korespondencji i przesyłek  kurierskich na wskazany adres lub odbiór osobisty. W cenie zawarte jest odsyłanie korespondencji raz w tygodniu do 10szt + opłaty pocztowych i 5 przesyłek  kurierskich +opłaty kurierskie.

Adres dla rejestracji firmy

Adres do rejestracji firmy

 

imageUdostępnianie adresu do rejestracji firmy. Jest to doskonała alternatywa w przypadku braku firmowego adresu dla własnej działalności. W ramach tej usługi klient ma prawo do zarejestrowania swojej działalności gospodarczej pod naszym adresem oraz ma możliwość posługiwania się nim, jako adresem prowadzonej działalności, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami. Klient nie ma prawa do posługiwania sie naszym adresem, jako adresem korespondencyjnym.


Adres mini

image

W ramach tej usługi klientowi udostępniamy adres do rejestracji firmy. Jest to doskonała alternatywa w przypadku braku firmowego adresu dla własnej działalności, oraz ma możliwość posługiwania się nim, jako adresem prowadzonej działalności, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami. Klient posiada prawo do posługiwania się naszym adresem jako adres korespondencyjnym. Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji. Odbiór osobisty korespondencji.


Adres +

image

W ramach tej usługi klientowi udostępniamy adres do rejestracji firmy. Jest to doskonała alternatywa w przypadku braku firmowego adresu dla własnej działalności, oraz ma możliwość posługiwania się nim, jako adresem prowadzonej działalności, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami. Klient posiada prawo do posługiwania się naszym adresem jako adres korespondencyjnym. Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji.
Opcja do wybory
1.) powiadomienie email lub SMS-em o nowej poczcie bez otwierania korespondencji, odbiór osobisty lub odsyłanie korespondencji raz w tygodniu do 10szt + opłaty pocztowych
2.) skanowanie dokumentów i przesyłanie e-mail oraz odbiór osobisty korespondencji.


Adres comfort

image

W ramach tej usługi klientowi udostępniamy adres do rejestracji firmy. Jest to doskonała alternatywa w przypadku braku firmowego adresu dla własnej działalności, oraz ma możliwość posługiwania się nim, jako adresem prowadzonej działalności, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami. Klient posiada prawo do posługiwania się naszym adresem jako adres korespondencyjnym.
Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji i przesyłek  kurierskich. Powiadomienie SMS-em. Skanowanie i przesłanie mailem korespondencji  na wskazany adres w umowie do 50 dokumentów w miesiącu; odsyłanie korespondencji i przesyłek  kurierskich na wskazany adres lub odbiór osobisty. W cenie zawarte jest odsyłanie korespondencji raz w tygodniu do 10szt + opłaty pocztowych i 5 przesyłek  kurierskich +opłaty kurierskie.

 

stat4u

wirtualne biuro Wrocław, biuro wirtualne Wrocław, biura wirtualne Wrocław, adres dla firmy Wrocław, biuro na godziny Wrocław, sale szkoleniowe Wrocław, sale konferencyjne Wrocław, wirtualne biuro, wirtualne biura, skrytka pocztowa, adres dla korespondencji, wirtualny sekretariat, rejestracja firmy Wrocław, urząd skarbowy, ZUS, działalność gospodarcza, jak pozyskać dotację dla firm, jak pozyskać dotację na start